4life Serisi

İşlevsellik ve Minimalizm

4Life Serisi, işlevsellik ve minimalizm kavramlarını birleştirerek, klozet ve lavabo kategorisine, benzersiz bir tasarım anlayışı sunar. Koleksiyon, modern formlar ve sınırlı alanlarda en yüksek işlevselliği sağlayarak, yeni nesil modülerlik konseptini hayata geçirir.

4Life Çift Hazneli Lavabo ve 4Life Tezgah Üstü Lavabo, estetik zevkleri tatmin ederken, kullanıcılara lüks bir banyo deneyimi sunar.

4Life Klozet, kendine has gizli montaj seti ile dikkat çeker. Yan duvarlardaki geleneksel montaj noktaları gizlenmiş olup, 4Life Klozet’e sade ve temiz bir görünüm kazandırılmıştır. Bu özellik,  4Life Klozet’i diğer klozetlerden ayıran eşsiz bir estetik değer katar.

Çevre dostu 4Life Klozet, hem estetik tasarımıyla hem de doğaya olan saygısıyla etkileyicidir. Kullanıcıların hem görsel olarak hoş bir deneyim yaşamasını sağlar, hem de çevreye olan duyarlılıklarını destekler.

4Life, German Innovation Award 2019 Winner, IF Design Awards 2015, A'Design Winner 2014, A'Design Winner 2014 Bronz,                  Design Turkey 2014 En İyi Tasarım Ödüllerine layık bulunmuştur.

4life SERİSİNE AİT ÜRÜNLER